Polskie święta bez sałatki jarzynowej? Nie ma mowy! Pytanie: czy istnieje przepis idealny? Tak! To… Twój własny przepis!

Choć w polskiej kuchni jest wiele bardziej eleganckich dań, to sałatka jarzynowa zagości niemal na każdym polskim stole w Święta.

Przepis? Jest ich prawdopodobnie tyle, ilu jej miłośników. I każdy jest najlepszy!

Każda polska rodzina ma swój ulubiony smak, który próbujemy odtwarzać, stale poprawiać, przekazywać kolejnym pokoleniom w przepisach na pożółkłych karteczkach. Ten smak rozczula i przywołuje wspomnienia, a dobór składników to zawsze indywidualna kwestia.
Warzywa z rosołu, a może specjalnie ugotowane al dente? Groszek czy kukurydza? Z jajkiem czy bez? Dużo majonezu czy mało? A może z chrupiącym porem i jabłkiem? Wersja wegańska czy bardziej tradycyjna?

Wybierając Groszek Tradycyjny Bonduelle z malowniczych Kujaw oraz naturalnie słodką Kukurydzę Złocistą możesz mieć pewność, że #taksmakujedobro, ponieważ:

  • każda partia naszego groszku i kukurydzy jest przebadana w akredytowanych laboratoriach zewnętrznych, gdzie weryfikowany jest brak pozostałości pestycydów (<0,01 mg/kg);
  • kupując te produkty wspierasz lokalne rolnictwo – od lat stawiamy na stałą współpracę z lokalnymi gospodarstwami;
  • puszki Bonduelle posiadają oznaczenie “Recykling bez końca”, ponieważ metal, z którego są zrobione, może być przetwarzany bez końca do produkcji nowych opakowań.

Przeczytaj więcej na temat zobowiązań Bonduelle »

Podejmij wyzwanie i podziel się z nami swoim sposobem na sałatkę! To również doskonała przestrzeń do opowiadania rodzinnych historii i anegdot.
#jarzynowachallenge to wyzwanie, w którym może wziąć udział każdy miłośnik sałatki jarzynowej – opowiedz nam o swojej jarzynowej i pokaż, że #taksmakujedobro. Zaglądaj w grudniu na platformę Instagram i zobacz, jak z naszym wyzwaniem poradziły sobie polskie gwiazdy oraz influencerzy.