Your browser does not support JavaScript! Sałatka jarzynowa z domowym majonezem z całego jajka - Najlepszy przepis - Warzywne Inspiracje

Składniki

Kup online w swoim ulubionym sklepie

Przygotowanie

1

Sałatka jarzynowa z domowym majonezem z całego jajka - Krok 1

Marchewkę, pietruszkę, seler oraz ziemniaki dokładnie myjemy i gotujemy pod przykryciem do miękkości. Następnie studzimy, obieramy i kroimy w kostkę.

2

Sałatka jarzynowa z domowym majonezem z całego jajka - Krok 2

4 jajka gotujemy na twardo. Studzimy, obieramy i kroimy w kostkę.

3

Sałatka jarzynowa z domowym majonezem z całego jajka - Krok 3

Kukurydzę i groszek dokładnie osączamy z zalewy na sicie.

4

Sałatka jarzynowa z domowym majonezem z całego jajka - Krok 4

Do wysokiego i wąskiego naczynia wbijamy umyte i sparzone jajko. Dodajemy ocet, musztardę, szczyptę cukru i soli. Dolewamy olej. Końcówkę blendera umieszczamy na dnie naczynia i zaczynamy miksowanie. Stopniowo unosimy blender do góry, nie przerywając miksowania. Kontynuujemy do uzyskania majonezu o jednolitej konsystencji.

5

Sałatka jarzynowa z domowym majonezem z całego jajka - Krok 5

Do pokrojonych warzyw i jajek dodajemy kukurydzę i groszek, a także pokrojone w kostkę ogórki i posiekany por. Mieszamy z majonezem i doprawiamy do smaku solą i pieprzem.

:)

Sałatka jarzynowa z domowym majonezem z całego jajka

www.warzywneinspiracje.pl
Autor: Małgorzata Gutral

Czy wiesz, że...

W Bonduelle wiemy, jak ważne jest dbanie o zdrowie i planetę, dlatego nasza kukurydza jest Bez pozostałości pestycydów. Oferujemy naszym konsumentom podwójną gwarancję Bonduelle: dbanie o najwyższą jakość naszych warzyw i zobowiązanie do promowania zrównoważonego rolnictwa, aby jak najlepiej wykorzystać naturę, nie szkodząc jej. (więcej)

Napisz komentarz

Oceń przepis:

Warzywne Inspiracje

Warzywne Inspiracje to miejsce tworzone przez Bonduelle i blogerów kulinarnych. Jako miłośnicy różnorodnej kuchni opartej o produkty roślinne wierzymy, że każdy znajdzie tu swoje ulubione przepisy.

Zobacz więcej

Kup produkty Bonduelle online w swoim ulubionym sklepie.

Przejdź do sklepu