1

Promujemy uprawy lokalne i sezonowe

Promujemy uprawy lokalne i sezonowe

Czy wiesz, że Twój ulubiony groszek Bonduelle pochodzi z malowniczych Kujaw? Nie tylko groszek! W Bonduelle promujemy lokalne uprawy!

2

Redukujemy pestycydy

Redukujemy pestycydy

Czy wiesz, że w trosce o Twoją zdrową i smaczną dietę już wiele lat temu postawiliśmy sobie za cel ograniczyć stosowanie środków ochrony roślin do minimum?

3

Chronimy glebę i bioróżnorodność

Chronimy glebę i bioróżnorodność

Czy wiesz, że w trosce o ekosystem Bonduelle stosuje alternatywne metody upraw? Natura to nasza najcenniejsza wartość, dlatego chronimy ją na wiele sposobów.

4

Redukujemy dodatki

Redukujemy dodatki

Czy wiesz, że stosujemy politykę czystej etykiety w naszych produktach? To oznacza redukcję dodatków do żywności, bo stawiamy na 100% naturalne składniki!

5

Stawiamy na zrównoważone opakowania

Stawiamy na zrównoważone opakowania

Czy wiesz, że metal, z którego powstają puszki Bonduelle, nadaje się do recyklingu… bez końca? To jedno z wielu rozwiązań, które stosujemy, aby nasze opakowania były jak najbardziej przyjazne dla środowiska.

CBLW– jak szybko komponować posiłki dla malucha
CBLW– jak szybko komponować posiłki dla malucha?

Żywienie dzieci to nieodmiennie gorący temat, a kontrowersje zaczynają się już w czasie ciąży. Jednak prawdziwym wyzwaniem jest z reguły dla rodziców moment wprowadzenia nowych produktów do diety malca. Skąd wiadomo, że to już? Jakie produkty wprowadzić? Czy wszystko musi być idealnie zblendowane? Na te pytania odpowiedzią może być coraz popularniejsza metoda BLW.mama

Czy jedzenie w puszkach jest bezpieczne
Czy jedzenie w puszkach jest bezpieczne?

Ponad połowę każdego posiłku powinny stanowić warzywa i owoce. Stosowanie się do tego zalecenia bywa trudne w szczycie sezonu, kiedy otacza nas mnóstwo świeżych produktów. W 2020 roku tylko połowa badanych Polaków stwierdziła, że spożywa rekomendowaną ilość owoców i warzyw. Co zrobić zimą, kiedy do wyboru mamy smutne warzywa korzeniowe i banany z importu?

Bonduelle – tak smakuje dobro!
Bonduelle – tak smakuje dobro!

Wartościowa dieta, bogata w pełne witamin warzywa, nie tylko wpływa pozytywnie na zdrowie i samopoczucie, ale też może stanowić istotny wkład w ochronę planety. Dlatego warto wybierać produkty wysokiej jakości, które pozwolą cieszyć się pysznym smakiem, dostarczą ważnych substancji odżywczych, a jednocześnie są wytwarzane z troską o środowisko naturalne. Właśnie takie są warzywa Bonduelle „Bez pozostałości pestycydów” – jedyne takie na polskim rynku.

Zdrowa dieta dla dziecka – czy wiesz, co powinno się w niej znaleźć
Zdrowa dieta dla dziecka – czy wiesz, co powinno się w niej znaleźć?

Silne, zdrowe, energiczne – wszyscy pragniemy, aby nasze dzieci były właśnie takie. Dzięki dobrej kondycji i świetnemu zdrowiu łatwiej będzie im przecież nie tylko zdobywać wielkie sukcesy, ale też po prostu cieszyć się codziennością. Aby jednak tak się stało, nasze pociechy muszą się dobrze odżywiać. Czy na pewno wiesz, co to znaczy? Czy wiesz, jak powinien wyglądać wartościowy jadłospis dla dzieci? Sprawa jest bardziej skomplikowana, niż by się to wydawało, więc koniecznie przeczytaj ten tekst.