Your browser does not support JavaScript! Biała kiełbasa z warzywami z patelni - Najlepszy przepis - Warzywne Inspiracje

Składniki

Kup online w swoim ulubionym sklepie

Przygotowanie

1

Biała kiełbasa z warzywami z patelni - krok 1

Piekarnik nagrzewamy do 200 stopni. Kiełbaski układamy w naczyniu żaroodpornym i wstawiamy do piekarnika. Pieczemy bez przykrycia przez około 30-35 minut. W połowie pieczenia delikatnie odwracamy kiełbaski na drugą stronę.

2

Biała kiełbasa z warzywami z patelni - krok 2

Cebulę obieramy, siekamy w piórka. Obrany czosnek drobno kroimy. Na patelni rozgrzewamy olej, wrzucamy cebulę i czosnek, smażymy przez 4-5 minut. Dodajemy zawartość opakowania California mix „Już przygotowane na parze” Bonduelle. Przykrywamy i dusimy przez około 7 minut lub do momentu, aż warzywa będą miękkie. Warzywa co jakiś czas należy przemieszać.

3

Biała kiełbasa z warzywami z patelni - krok 3

Kukurydzę odsączamy, dodajemy ją do warzyw. Dokładamy posiekany koperek, sól oraz pieprz do smaku.

4

Biała kiełbasa z warzywami z patelni - krok 4

Warzywa mieszamy, podgrzewamy jeszcze przez 2-3 minuty.

5

Biała kiełbasa z warzywami z patelni - krok 5

Warzywa z patelni i kiełbaski nakładamy na talerze i podajemy.

:)

Biała kiełbasa z warzywami z patelni - Krok 6

www.warzywneinspiracje.pl
Autor: Malwina Bareła

Czy wiesz, że...

W Bonduelle wiemy, jak ważne jest dbanie o zdrowie i planetę, dlatego nasza kukurydza jest Bez pozostałości pestycydów. Oferujemy naszym konsumentom podwójną gwarancję Bonduelle: dbanie o najwyższą jakość naszych warzyw i zobowiązanie do promowania zrównoważonego rolnictwa, aby jak najlepiej wykorzystać naturę, nie szkodząc jej. (więcej)

Napisz komentarz

Oceń przepis:

Warzywne Inspiracje

Warzywne Inspiracje to miejsce tworzone przez Bonduelle i blogerów kulinarnych. Jako miłośnicy różnorodnej kuchni opartej o produkty roślinne wierzymy, że każdy znajdzie tu swoje ulubione przepisy.

Zobacz więcej

Kup produkty Bonduelle online w swoim ulubionym sklepie.

Przejdź do sklepu