Your browser does not support JavaScript!

Składniki

Kup online w swoim ulubionym sklepie

Przygotowanie

1

Frittata z kaszą i warzywami - Krok 1

Jajka rozkłócamy i lekko ubijamy. Doprawiamy solą i pieprzem.

2

Frittata z kaszą i warzywami - Krok 2

Na lekko rozgrzaną patelnię bez drewnianych i plastikowych rączek wylewamy oliwę, a następnie rozkłócone jajka. Delikatnie mieszamy na środku i czekamy, aż jajka zaczną się ścinać.

3

Frittata z kaszą i warzywami - Krok 3

Gdy jajka są już w połowie ścięte, wykładamy kaszę z warzywami prosto z opakowania. Smażymy na małym ogniu jeszcze chwilę.

4

Frittata z kaszą i warzywami - Krok 4

Niemal całkiem ściętą frittatę posypujemy pokruszonym wędzonym twarogiem i startym parmezanem. Wkładamy pod rozgrzany grill na 2-3 minuty. Po wyjęciu z pieca posypujemy bazylią.

:)

Frittata z kaszą i warzywami

www.warzywneinspiracje.pl
Autor: Małgorzata Gutral

Czy wiesz, że...

Znana od wieków soczewica wraca do łask dzięki walorom zarówno zdrowotnym, jak i smakowym. Jest to jedna z najstarszych roślin strączkowych, a repertuar dań, które możemy z niej przygotować jest bardzo bogaty. Z powodu wysokiej zawartości białka, zalecana jest w diecie wegetariańskiej. Lista wszystkich dobroczynnych składników tej rośliny jest jednak o wiele dłuższa. (więcej)

Napisz komentarz

Oceń przepis:

Warzywne Inspiracje

Warzywne Inspiracje to miejsce tworzone przez Bonduelle i blogerów kulinarnych. Jako miłośnicy różnorodnej kuchni opartej o produkty roślinne wierzymy, że każdy znajdzie tu swoje ulubione przepisy.

Zobacz więcej

Kup produkty Bonduelle online w swoim ulubionym sklepie.

Przejdź do sklepu