Your browser does not support JavaScript!

Składniki

Kup online w swoim ulubionym sklepie

Przygotowanie

1

Galaretka z warzywami i łososiem - Krok 1

Do gotującego się bulionu dodajemy przyprawy, obraną marchewkę, por i koperek. Gotujemy około 20 minut. Po tym czasie marchewka powinna być miękka. Dodajemy umyte mięso łososia i gotujemy na najmniejszym ogniu około 5 minut.

2

Galaretka z warzywami i łososiem - Krok 2

Jajka gotujemy na twardo. Studzimy, obieramy i kroimy na ćwiartki.

3

Galaretka z warzywami i łososiem - Krok 3

Bulion przecedzamy przez gęste sitko. Do gorącego płynu dodajemy żelatynę i mieszamy do całkowitego rozpuszczenia. Doprawiamy solą, pieprzem i sokiem z cytryny do smaku.

4

Galaretka z warzywami i łososiem - Krok 4

Groszek gotujemy około 3 minut w osolonym wrzątku. Następnie przelewamy zimną wodą i odcedzamy.

5

Galaretka z warzywami i łososiem - Krok 5

W formie do babki (ok. 2 l pojemności) układamy warstwowo lub dowolnie groszek, rozdrobnionego łososia oraz pokrojoną marchewkę i cząstki jajka. Zalewamy płynną galaretką i odstawiamy do stężenia do lodówki. Galaretkę wyjmujemy z formy, wkładając na 5 sekund do gorącej wody, a następnie wykładamy na półmisek.

:)

Galaretka z warzywami i łososiem

www.warzywneinspiracje.pl
Autor: Małgorzata Gutral

Czy wiesz, że...

W Bonduelle wiemy, jak ważne jest dbanie o zdrowie i planetę, dlatego nasz Groszek Tradycyjny jest Bez pozostałości pestycydów. Oferujemy naszym konsumentom podwójną gwarancję Bonduelle: dbanie o najwyższą jakość naszych warzyw i zobowiązanie do promowania zrównoważonego rolnictwa, aby jak najlepiej wykorzystać naturę, nie szkodząc jej. (więcej)

Napisz komentarz

Oceń przepis:

Warzywne Inspiracje

Warzywne Inspiracje to miejsce tworzone przez Bonduelle i blogerów kulinarnych. Jako miłośnicy różnorodnej kuchni opartej o produkty roślinne wierzymy, że każdy znajdzie tu swoje ulubione przepisy.

Zobacz więcej

Kup produkty Bonduelle online w swoim ulubionym sklepie.

Przejdź do sklepu