
Wegetariańskie potrawy świąteczne
- 45 min.
- łatwe
Szynkę kroimy w kostkę.
Jajka gotujemy na twardo.
Kukurydzę osączamy z zalewy. Rzodkiewki, ser oraz jajka ścieramy na tarce o grubych oczkach. Nie mieszamy.
W przezroczystej salaterce układamy kolejne warstwy. Każdą warstwę poza szynką i serem oprószamy lekko solą i pieprzem oraz smarujemy majonezem. Ostatnią warstwę powinny stanowić rzodkiewki. Dekorujemy sałatkę majonezem i szczypiorkiem.
W Bonduelle wiemy, jak ważne jest dbanie o zdrowie i planetę, dlatego nasza kukurydza jest Bez pozostałości pestycydów. Oferujemy naszym konsumentom podwójną gwarancję Bonduelle: dbanie o najwyższą jakość naszych warzyw i zobowiązanie do promowania zrównoważonego rolnictwa, aby jak najlepiej wykorzystać naturę, nie szkodząc jej. (więcej)
Warzywne Inspiracje to miejsce tworzone przez Bonduelle i blogerów kulinarnych. Jako miłośnicy różnorodnej kuchni opartej o produkty roślinne wierzymy, że każdy znajdzie tu swoje ulubione przepisy.
Zobacz więcej